Зручна оплата

Наше кредо – це зробити комфортним кожен етап придбання меблів для вашого дому! У нас присутня звичайна система оплата готівкою та карткою, а також можливість придбання на виплат. Використовуючи українські банківські системи Приватбанк чи Монобанк, Ви можете розрахуватись так, як вам зручно!

Передзамовлення

Для попереднього замовлення звичайного товару з асортименту гіпермаркету HomeLand Вам достатньо оплатити 10% від ціни виробу. Тоді цей елемент інтер’єру потрапить до Вашої домівки з першою можливістю!

Для придбання унікальних товарів за спецзамовленням Вам потрібно зробити передплату 100% від ціни виробу. Лише так ми зможемо створити нестандартні меблі за Вашим побажанням без жодних обмежень!

Доставка

Ми турбуємось про те, аби кожне замовлення дісталось до Вашого дому цілим і неушкодженим. Тому для Вашої зручності працює доставка від HomeLand. При купівлі виробів від 10 000 грн діє безкоштовна доставка! У разі придбання товару до 10 000 грн наші послуги коштують від 250 грн. Занесення та збір меблів відбувається за стандартним прайсом бренду, який Ви можете уточнити в консультанта. Це допоможе врахувати у ціну всі індивідуальні характеристики саме Вашого замовлення.